<


Algebră

Geometrie

Olimpiade

Concursuri 

Model de test initial 2011

Semidrepte;segmente

Bihor 2003  L

Discipolii lui Lazar  2003 

Test initial 1

Unghiuri,Test 1  

Prahova 2003  L Arhimede 2003
Test initial 2

Unghiuri.Test 2            elementar

Buzau 2004  L Grigore Gheba  2003
Probleme de numarare           dificil Exersati-va memoria !  joc on line Calarasi 2004  L Jose Marti 2003
Patrate si cuburi perfecte        dificil Masurari de unghiuri        on line Prahova 2004  L Pandurii lui Tudor 2003
Calculatorul spart-joc calcul  on line Unghiuri.Test  3                 Arad 2004  L Lumina Math 2003
Divizibilitate;recapitulare    Unghiuri.Test  4                Galati 2004  L

Sanda Nicolita 2004  

Divizibilitate.Test            Unghiuri.Test  5 Harghita 2004  L

Cristian Calude 2004 

Divizibilitate 1                      dificil Unghiuri                            dificil Neamt 2004  L Arhimede 2004
Divizibilitate.2                      dificil Unghiuri suplementare  joc on line Sibiu 2004  L Discipolii lui Lazar  2004
Unelte calcul Bisectoarea                       lectie Timis 2004  L Jose Marti 2004
Divizibilitate si unghiuri Rebus unghiuri                  ? 2004  L Lumina Math 2004
Numerele prime pana la 100.000 Unghiuri. Test    Bucuresti 2004  pe sector Petru Morosan 2004
500 exercitii de divizibilitate Drepte perpendiculare       lectie Dolj 2004  J Grigore Gheba  2004
Generator  Triunghiul                          lectie Neamt 2004  J Ion Barbu 2004
Numere rationale.Test  Probleme cu chibrituri Sibiu 2004  J David Hrimiuc 2004
Se sperie cineva de 2007 ?    Linii importante in triunghi   lectie Timis 2004  J Radical 2004
2009 ...pune probleme !          Linii importante in triunghi  planse Timisoara 2005  pe scoala

Cangurul-Yalta 2004 

Ghiceste numarul !  Linii importante - test online Bihor 2005  L Centrele de excelenta 2004
Gaseste intrusul !     Geometria Braila 2005  L Ion Ciolac 2004
Va place 2011 ?    Congruenta triunghiurilor     lectie Bucuresti 2005  L Marian Tarina 2004
Ecuatii.Test                 elementar Metoda triunghiurilor congruente Galati 2005  L

Arhimede 2005 

Ecuatii-test                   Congruenta triungh. dreptunghice Iasi 2006  L Jose Marti 2005
Test recapitulativ   Modele subiect teza 2010 1-2   Bucuresti 2006  pe sector TMMATE 2005
Trucuri matematice Modele subiect teza 2010 3-4   Braila 2006  L Grigore Moisil 2005
Lucrare de control    Modele subiect teza 2010 5-6   Calarasi 2006  L Petru Morosan 2005
Veverita ; puscasul  joc on line Modele subiect teza 2010 7-8   Cluj 2006  L Sfera  2005
Rapoarte si proportii  1  elementar

Model teza sem I  1

Constanta 2006  L Simon Petru 2005
Rapoarte si proportii  2  

Model teza sem.I  2   

Prahova 2006  L Trepte 2005
Regula de trei simpla      

Model teza sem.I  3   

Sibiu 2006  L Lumina Math 2005
Regula de 3 simpla... ca in povesti Model teza sem.I  4    elementar Tulcea 2006  L Cristian Calude 2005  
Marimi direct si invers proportionale  Model teza sem I  5    elementar Vaslui 2006  L Marian Tarina 2005
Rapoarte si proportii 1   Model teza sem.I  6 Cluj 2006  J Regina Maria 2005   
Rapoarte si proportii 2   Model teza sem.I  7 Constanta 2006  J Papiu 2005            
Rapoarte si proportii 3     Model teza sem.I  8              Galati2006  J

Euclid 2006

Rapoarte si proportii 4 Teza sem. I 2012   Iasi 2006  J

Arhimede 2006 

Rapoarte si proportii 5 Teza sem. I 2013   Sibiu 2006  J

Scoala cu ceas 2006

Trei teste 'Rapoarte si proportii' Test pentru vacanta de iarna   Vaslui 2006  J Modus vivendi 2006
Rapoarte,proportii,triunghiuridificil Model Evaluare 2014  ?  pe scoala Florica T.Campan 2006
Test probabilitati           Triunghiul isoscel,echilateral   Bistrita 2007  L Gavril Tulai 2006
Probabilitati              joc on line Metoda reducerii la absurd       Braila 2007  L Sinus 2006
Procente.Test 1             Drepte paralele Bucuresti 2007  L Selectie  Lalescu 2006
Procente.Test 2              Suma unghiurilor unui triunghi Cluj 2007  L  Marian Tarina 2006  
Procente.Test 3            Perpendicularitate si paralelism Dambovita 2007  L Discipolii lui Lazar 2006
Procente.Test 4            Iluzii optice                      imagini Dolj 2007  L          Centrul de excelenta Timisoara
Procente.Test 5            Triunghiul echilateral Galati 2007  L Selectie olimpiada -pe scoala  
Procente.Test 6            Triunghiul.Recapitulare 1 Harghita 2007  L  Lumina Math 2006
Procente                                    Triunghiul.Recapitulare 2 Hunedoara 2007  L Miniconcurs 'Gr.Moisil' 2006
Procente                             on line Triunghiul.Recapitulare 3 Iasi 2007  L Matematica de drag 2006    
Proportii,procente              dificil Triunghiul.Recapitulare 4 Mures 2007  L Meridian matematic 2006   
500 probleme cu procente   Triunghiul.Recapitulare 5    Neamt 2007  L Jose Marti 2007 
Generator  Triunghiul.Recapitulare 6    Olt 2007  L Scoala cu ceas 2007
Adunarea si scaderea nr. intregi Inegalitati in triunghi Salaj 2007  L Vertical 2007
Operatii cu numere intregi   on line Triunghiul.Lucrare de control   Satu Mare 2007  L RCMS Severin 2007  
Sistem de axe Test recapitulativ geometrie    Sibiu 2007  L Cezar Ivanescu 2007  
Eliminarea parantezelor        Pregatirea tezei sem.II Teleorman 2007  L Micii matematicieni 2007
Treceri de termeni Probl. cu desene ajutatoare dificil Tulcea 2007  L Arhimede 2007        
Operatii cu numere intregi 1 Probleme pentru vacanta mare 1   Valcea 2007  L Clepsidra 2007    
Operatii cu numere intregi 2 Probleme pentru vacanta mare 2 Vaslui 2007  L Florica T.Campan 2007  J    
Numere intregi.Test 1 Test grila pt. vacanta mare on line Dambovita 2007  J Dumitru Tiganetea 2007
Numere intregi.Test 2 Evaluare - model oficial 2014 Sibiu 2007  J              Concurs excelenta Suceava 2007
Numere intregi.Test 3   Teleorman 2007  J Florica T.Campan  2007  I-J 
Numere intregi.Test 4   Olt 2007 J       Regalul generatiei XXI 2007  
Numere intregi.Test 5   Dej 2007 faza pe scoala    Cristian Calude 2007          
Numere intregi,Test 6           Arges 2008 L ArgesGim 2007                    
Multimea numerelor intregi   dificil   Arges 2008 J Evaluare in matematica 2007
Ecuatii in Z   Bistrita-Nasaud 2008 L David Hrimiuc 2007              
Ecuatii si inecuatii in Z 1   Bistrita-Nasaud 2008 J    Nicolae Coculescu 2007 ziua 1
Ecuatii si inecuatii in Z 2   Botosani 2008 J Nicolae Coculescu 2007 ziua 2
Ecuatii si inecuatii in Z 3          Braila 2008 L Matematica de drag 2007     
Generator   Bucuresti 2008 L Petre Morosan-Trident 2007
Ecuatii in numere intregi       dificil   Calarasi 2008 L Stefan Dartu 2007         
Vrei sa fii miliardar ?     joc on line   Cluj 2008 L            Sinus 2007                    
Numere intregi.Ex. recapitulative   Cluj 2008 J              Lumina Math 2007
Test recapitulativ 1   Constanta 2008 L Nita Roland 2007
Test recapitulativ 2   Corabia 2008 L Titu Buta 2007             
O teza ca-n....povesti   Dambovita 2008 L Grigore Moisil 2007    
Trei modele de teza pentru sem.II   Dolj 2008 L            Gavril Tulai 2007
Model de teza pe sem.II 1   Galati 2008 L         SIM 2007               
Model de teza pe sem.II 2       Hunedoara 2008 L   Stroe Bellescu 2007    
Model de teza pe sem.II   Iasi 2008 J Matematica prietena noastra 2007
Model de teza pe sem.II   Ilfov 2008 L Podul Inalt 2007
Teza sem.II 2010                Prahova 2008 L     Viitorii matematicieni 2008  
Teza sem.II 2011   Prahova 2008 J       Durau 2007               
Teza sem. II 2013      Satu Mare 2008 L Paul Tanco 2007       
Probleme de logica   Sibiu 2008 L           Marian Tarina 2007
Hai la drum cu 2013 !     Sibiu 2008 J             Diana 2008
Anecdote cu matematicieni  lectura   Vaslui 2008 L          Trepte in matematica 2008
Probleme deosebite si distractive      Vrancea 2008 L      Vertical 2008               
Formule matematice   Vrancea 2008 J        Modus vivendi 2008        
    Nationala 2008    Jose Marti 2008 
    Arad 2009 L                Evaluare in matematica 2008
    Bacau 2009 L               Arhimede 2008                     
    Bihor 2009 L               Cezar Ivanescu 2008             
    Bistrita 2009 L             Lumina Math 2008               
    Botosani 2009 L     Florica T.Campan 2008  J     
    Braila 2009 L               Sfera 2008                            
    Bucuresti 2009 L          Micii matematicieni 2008     
    Buzau 2009 L                Grigore Moisil 2008              
    Calarasi 2009 L             Ion Cojocaru 2008               
    Caras Severin 2009 L    Gavril Tulai 2008              
    Cluj 2009 L                   Pitagora 2008                      
    Dolj 2009 L            22 METS 2008          
    Galati 2009 L               Traian Lalescu 2008   
    Ilfov 2009 L                Cangurul 2008               
    Iasi 2009 L             Paul Tanco 2008            
    Mures 2009 L         Plus minus poezie 2008   
    Olt 2009 L Elena Badila 2008           
    Prahova 2009 L           Evaluare in educatie mai 2008   
    Salaj 2009 L           Sperante ramnicene 2008     
    Satu Mare 2009 L   Dumitru Tiganetea 2008  
    Sibiu 2009 L           Cristian Calude A 2008     
    Timis 2009 L               Cristian Calude B 2008      
    Valcea 2009 L              Sinus 2008                        
    Vaslui 2009 L               Evaluare in educatie octombrie 2008   
    Botosani 2009 J            Congruente 2008      
    Bistrita-Nasaud 2009 J   Ion Barbu 2008           
    Buzau 2009 J                 SIM 2008                  
    Cluj 2009 J                    Smart 2008               
    Dolj 2009 J                      Matematica de drag 2008       
    Galati 2009 J                 Regina Maria 2008    
    Hunedoara 2009 J          Discipolii lui Lazar 2008   
    Neamt 2009 J               Argesgim 2008          
    Sibiu 2009 J                   Sinus 2008                 
    Vaslui 2009 J          Nicolae Coculescu 2008  
    Nationala 2009        Barem      Sclipirea mintii 2008    
    Arad 2010 L     Euclid 2008               
    Arges 2010 L             Barem Tinere sperante 2008  
    Bihor 2010 L     Inteligente prahovene 2008  
    Bistrita Nasaud 2010 L     Marian Tarina 2008
    Botosani 2010 L        Barem Marian Tarina 2009
    Braila 2010 L   Trident 2009       
    Brasov 2010 L           Barem Jose Marti 2009   
    Bucuresti 2010 L    Si eu pot fi bun la mate 2009   
    Bucuresti scoala 195 2010   Stefan Dartu 2009    
    Calarasi 2010 L       Evaluare in educatie febr.2009  
    Caras Severin 2010 L Barem Florica T.Campan 2009  J   
    Cluj 2010 L                Barem Arhimede 2009                    
    Constanta 2010 L      Barem Micii matematicieni 2009    
    Dambovita 2010 L   Cangurul 2009              barem        
    Dolj 2010 L   Grigore Moisil 2009      barem    
    Galati 2010 L             Barem Smart 2009               
    Gorj 2010 L Elena Badila 2009     
    Ialomita 2010 L   Rural Math 2009      
    Iasi 2010 L                Barem Paul Tanco 2009  
    Ilfov 2010 L        Sperante ramnicene 2009   
    Mures 2010 L         Gavril Tulai 2009              
    Neamt 2010 L        Dumitru Tiganetea 2009    
    Olt 2010 L                 Barem Meridian matematic 2009  
    Prahova 2010 L     Evaluare in educatie mai 2009   
    Satu Mare 2010 L  La Scoala cu ceas 2009      
    Sibiu 2010 L           Memorialul "Vasile Busaga" 2009   
    Timis 2010 L             Barem Tabara 'Poiana Pinului' Buzau 2009   
    Tulcea 2010 L       Florica T.Campan -echipe 2009   
    Valcea 2010 L            Barem Recreatii matematice 2009   
    Vaslui 2010 L         Podul Inalt 2009   
    Arges 2010 J              Barem Isoscel 2009       
    Cluj 2010 J                   Sclipirea mintii 2009     
    Covasna 2010 J          Barem Regalul generatiei XXI 2009  
    Dambovita 2010 J      Barem Nicolae Coculescu 2009       barem        
    Dolj 2010 J                Barem Cristian S Calude 2009        
    Galati 2010 J              Barem Evaluare in educatie oct.2009   
    Mures 2010 J                           Trident 11.2009       
    Satu Mare 2010 J        Barem Arhimede 11.2009   
    Sibiu 2010 J                             Lumina Math 2009            raspunsuri  
    Baraj 2010                  Barem Laurentiu Panaitopol 2009   
    Arad 2011 L      Matematica de drag 2009    
    Arges 2011 L      Simon Petru 2009               
    Bacau 2011 L           Barem Teodor Topan 2009           
    Bihor 2011 L           Barem Poiana Uzului 2009            
    Bistrita Nasaud 2011 L        Barem Euclid I 2009                      raspunsuri
    Botosani 2011 L          Barem Jose Marti 2010    
    Brasov 2011 L            Barem Evaluare in educatie febr.2010    barem
    Braila 2011 L              Barem Euclid II 2010                     raspunsuri
    Caras Severin 2011 L  Barem Si eu pot fi bun la mate 2010       barem
    Cluj 2011 L                 Barem Simon Petru 2010        
    Constanta 2011 L   Modus vivendi 2010                    barem
    Covasna 2011 L          Barem Arhimede II 2010                 
    Dambovita 2011 L    Trepte in matematica 2010  
    Dolj 2011 L Euclid II(*) 2010                  
    Galati 2011 L    Florica T.Campan 2010               barem
    Giurgiu 2011 L   Congruente 2010                          barem
    Gorj 2011 L    RMCS 2010                                  barem
    Harghita 2011 L   Scoala cu ceas 2010                      barem
    Hunedoara 2011 L    22 METS martie 2010           
    Ialomita 2011 L Sfera 2010                  
    Iasi 2011 L                 Barem Micii matematicieni 2010  
    Maramures 2011 L   Grigore Moisil 2010        
    Mehedinti 2011 L   Plus minus poezie 2010     
    Mures 2011 L             Barem Arhimede 2010 final     
    Neamt 2011 L            Barem Ion Cojocaru 2010        
    Olt 2011 L                  Barem Cangurul 2010                           raspunsuri
    Prahova 2011 L    Stefan Musta 2010        
    Satu Mare 2011 L     Gavril Tulai 2010             
    Salaj 2011 L     Dumitru Tiganetea 2010                barem
    Sibiu 2011 L               Barem Discipolii lui Lazar 2010    
    Suceava 2011 L           Barem Paul Tanco  2010              
    Teleorman 2011 L   Marian Tarina 2010           
    Timis 2011 L   Sfinx XXI 2010     
    Tulcea 2011 L           Barem Grigore Herinean 2010   
    Valcea 2011 L            Barem Evaluare in educatie oct.2010   barem
    Vaslui 2011 L             Barem Argesgim 2010   barem
    Vrancea 2011 L          Barem Sperante olimpice 2010   
    Bihor 2011 J             Barem   Viitorii olimpici 2010    
    Bistrita Nasaud 2011 J        Barem   Petru Morosan - Trident 2010  barem
    Caras Severin 2011 J  Barem Matematica de drag 2010   barem
    Cluj 2011 J                  Barem Teodor Topan 2010  barem
    Constanta 2011 J        Barem   22 METS noiembrie 2010   barem
    Covasna 2011 J           Barem   Lumina Math 2010    raspunsuri
    Dambovita 2011 J       Barem   Regina Maria 2010        barem
    Dolj 2011 J                 Barem Nicolae Paun 2010        barem
    Galati 2011 J               Barem Laurentiu Panaitopol 2010    
    Giurgiu 2011 J     Nicolae Coculescu 2010        
    Harghita 2011 J         Barem Gheorghe Dumitrescu 2010    
    Hunedoara 2011 J      Barem Numerus 2010                
    Ialomita 2011 J         Barem   Pandurii lui Tudor 2010      barem  
    Mures 2011 J             Barem Misterele matematicii 2010     barem 
    Satu Mare 2011 J       Barem Prin labirintul matematicii 2011         
    Salaj 2011 J    Jose Marti 2011      barem   
    Sibiu 2011 J                Barem   Cezar Ivanescu 2011     
    Suceava 2011 J           Barem   Evaluare in educatie febr.2011    barem   
    Timis 2011 J              Barem   Arhimede 2011  
    Valcea 2011 J             Barem   Florica T. Campan 2011  
    Nationala 2011   Euclid 1_2011   barem   
    Arges 2012 L      Euclid 2_2011   barem   
    Bistrita Nasaud 2012 L      Olimpiada satelor Cluj 2011    barem   
    Brasov 2012 L      RMCS 2011    barem   
    Cluj 2012 L    Barem      Cangurul 2011  
    Dolj 2012 L      Sfera 2011 
    Galati 2012 L  Barem      Traian Lalescu 2011   barem     
    Giurgiu 2012 L      Micii matematicieni 2011  barem     
    Mures 2012 L      Alternativ 2011     
    Faza judeteana 2012    Barem      Scoala cu ceas 2011    
    Papiu faza pe scoala 2013   Gheorghe Titeica 2011    
    Arad 2013 L Modus vivendi 2011  barem    
    Arges 2013 L   barem   Trepte in matematica 2011   
    Bacau 2013 L Florica T. Campan interjud. 2011 barem    
    Bihor 2013 L    barem   Grigore Moisil 2011   
    Bistrita-Nasaud 2013 L  barem   Epsilon 2011  barem 
    Botosani 2013 L Sperante ramnicene 2011    barem    
    Braila 2013 L Sorin Simion 2011   
    Brasov 2013 L    Arhimede final 2011  
    Bucuresti pe sector 2013   Preda Filofteia 2011  
    Buzau 2013 L    Dumitru Tiganetea 2011   barem    
    Calarasi 2013 L Marian Tarina 2011 
    Caras Severin 2013 L   barem   Ion Cojocaru 2011    
    Cluj 2013 L   barem   Info Olt 2011 
    Cloj olimpiada satelor 2013 L   Pitagora 2011    
    Constanta 2013 L   barem   Gavril Tulai 2011    
    Covasna 2013 L     barem   Leon Birnbaum 2011     barem
    Dambovita 2013 L   barem   Dimitrie Pompeiu 2011
    Dolj 2013 L    Evaluare in educatie mai.2011   barem  
    Galati 2013 L  barem   Gh. Popescu 2011
    Giurgiu 2013 L   Matematica prietena noastra 2011  
    Gorj 2013 L   Podul Inalt 2011  
    Harghita 2013 L   N.N. Mihaileanu 2011  
    Hunedoara 2013 L   barem   Evaluare in educatie oct..2011   barem  
    Ialomita 2013 L  barem   Centrul de excelenta 2011   barem  
    Iasi 2013 L   barem   Arhimede nov. 2011    
    Maramures 2013 L   barem   Petru Morosan - Trident 2011   barem  
    Mehedinti 2013 L   barem   Euclid nov.2011  barem  
    Mures 2013 L   Argesgim 2011    
    Neamt 2013 L   Cristian Calude A 2011    barem  
    Olt 2013 L   barem   Cristian Calude B 2011    barem  
    Prahova 2013 L   Sanda Nicolita 2011  barem  
    Salaj 2013 L    barem   Stefan Dartu 2011     
    Satu Mare 2013 L   barem   Sfinx XXX 2011      barem  
    Sibiu 2013 L     Tinere sperante echipa 2011    
    Suceava 2013 L Tinere sperante individual 2011   
    Teleorman 2013 L Matematica de drag 2011   
    Timis 2013 L   Lumina Math 2011 A      barem  
    Tulcea 2013  L   Lumina Math 2011 B       barem  
    Valcea 2013 L    barem   Magia numerelor 2011  
    Vaslui 2013 L Leon Birnbaum 2012       barem  
    Faza judeteana 2013    Barem   Congruente 2012   
    Nationala 2013    Louis Funar 2012   barem  
    Alba 2014 L   Laurentiu Panaitopol 2012  barem  
    Arad 2014 L  Matematica de drag 2012 barem  
    Arges 2014 L   Regalul Generatiei XXI 2012   
    Bacau 2014 L   Sanda Nicolita 2012   
    Bihor 2014 L  Sperante olimpice 2012   
    Bistrita-Nasaud 2016 L    Lumina Math 2012 A    barem
    Botosani 2014 L   Lumina Math 2012 B    barem
    Braila 2014 L   Dan Barbilian 2012   
    Brasov 2014 L   Trident 2012    barem  
    Bucuresti 2014 L  La Scoala cu ceas 2012   
    Buzau 2014 L   Marian Tarina 2012 
    Calarasi 2014 L   Jose Marti 2013    barem  
    Caras-Severin 2014 L   Evaluare in educatie  
    Cluj 2014 L  Barem    Viitorii matematicieni 2013  
    Constanta 2014 L   Cezar Ivanescu 2013  
    Covasna 2014 L    Arhimede 2013   
    Dambovita 2014 L   Grigore Moisil 2013   barem   
    Dolj 2014 L     Evaluare in educatie martie 2013  
    Galati 2014 L Traian Lalescu 2013  barem   
    Giurgiu 2014 L Modus Vivendi 2013 barem   
    Gorj 2014 L Simon Petru 2013  
    Harghita 2014 L   Unirea 2013  barem   
    Hunedoara 2014 L   Arhimede aprilie 2013  
    Ialomita 2014 L   Euclid febr. 2013  
    Iasi 2014 L    Euclid apr. 2013  
    Ilfov 2014 L   Evaluare in educatie mai 2013  
    Maramures 2014 L    Comper mai 2013  
    Mehedinti 2014 L   Marian Tarina 2013  
    Mures 2014 L  Barem    Gheorghe Titeica 2013 barem   
    Neamt 2014 L    X-OL 2013  barem   
    Olt 2014 L   Filofteia Preda 2013  
    Prahova 2014 L  Leon Birnbaum 2013  barem   
    Satu Mare 2014 L   Dumitru Tiganetea 2013   
    Salaj 2014 L    Centrele de excelenta Suceava 2013 barem
    Sibiu 2014 L   Istetii de la Arbore 2013  
    Suceava 2014 L   Ol. satelor vasluiene 2013  
    Tulcea 2014 L   Pitagora 2013  
    Teleorman 2014 L    Euclid finala 2013  
    Timis 2014 L    Sfinx XXI 2013  
    Vaslui 2014 L  Olimpiada satelor din Transilvania 2013  
    Valcea 2014 L   Sinus 2013   
    Vrancea 2014 L   Cristian Calude 2013  
    Faza judeteana 2014  Evaluare in educatie oct.2013   
    Nationala 2014   Dan Barbilian 2013  
      Isoscel 2013  
      Al. Papio Ilarian(Mures) 2013
      Laurentiu Panaitopol 2013
      Sanda Nicolita 2013
      Sperante olimpice 2013
      Trident 2013
      Lumina Math 2013 barem   
      Profu de mate 2013  
      Arhimede nov. 2013  
      Matematica de drag 2013 barem 
      Numitor comun 2013  barem   
      Valea Salautei 2013   
      David Hrimiuc 2013  
      Louis Funar 2013  
      Euclid dec.2013   
      Simon Petru 2014  barem  
      Jose Marti 2014  
      Viitorii matematicieni 2014
      Alexandru Myller 2014   barem  
      Evaluare in educatie febr. 2014   
      Cezar Ivanescu 2014   barem  
      Modus Vivendi 2014  
      Olimpiada satelor muresene 2014
      Unirea 2014   
      Arhimede martie 2014
      Grigore Moisil 2014  
      Eugen Ionescu 2014
      Si eu pot fi bun la mate 2014
      Olimpiada satelor bistritene 2014
      La Scoala cu ceas 2014 
       

 

 

*Unele teste nu-mi apartin; pagina contine linkuri catre ele. Daca nu puteti accesa un fisier, va rog anuntati-ma  aici  sau la  sorinborodi@yahoo.com

 

                                                                  

Pentru a deschide fisierele de tip pdf, trebuie să aveţi programul Adobe Reader.Acesta se poate descărca prin clic pe imaginea de mai jos.